PRODEJ ČERPADEL HYDROPOMPE

V rámci obchodního zastupení pro Českou a Slovenskou republiku zajišťujeme dovoz, distribuci a servis tradičního italského výrobce ponorných čerpadel značky HYDROPOMPE.

Portfolium společnosti HYDROPOMPE zahrnuje drenážní ponorná čerpadla, kalová ponorná čerpadla a čerpadla s řezacím zařízením. Katalog čerpadel HYDROPOMPE je ke stažení níže. V případě zájmu o čerpadla navštivte náš E-SHOP nebo kontaktujte na tel. +420 728 582 363, nebo na mail dohnal@stavebni-hut.eu.

KATALOG ČERPADEL HYDROPOMPE STAHUJTE PROSTŘEDNICTVÍM ODKAZU NÍŽE

O ZNAČCE HYDROPOMPE

Značka HYDROPOMPE vznikla v 70. letech 20. století ve městě Ponte nelle Alpi, v srdci národního parku Bellunéské Dolomity. Od té doby značky HYDROPOMPE vyrábí a dodává širokou nabídku ponorných a drenážních čerpadel. Právě tyto dva typy čerpadel tvoří hlavní jádro nabídky společnosti HYDROPOMPE.

Kontinuální výzkum a vývoj čerpadel přispěl k tomu, že čerpadla HYDROPOMPE jsou schopná pracovat i v těch nejtěžších podmínkách, a jsou využívány jak v domácnostech, tak průmyslu, bez ohledu na to, zda slouží k čerpání čistých vod, odpadních vod, vod s vláknitými či abrazivními částmi a kalů. Právě z těchto důvodů jsou čerpadla HYDROPOMPE vyhledávána na řadě trhů v Evropě, Africe, Arabském poloostrově a Latinské Americe.

Ponorná čerpadla vyžadují při jejich vývoji i následné výrobě speciální péči, aby byla zaručena jejich spolehlivost a odolnost. Zkušenosti v kombinaci s nejnovějšími výrobními technologiemi umožňují značce HYDROPOMPE udržovat si vysokou úroveň kvality každého jednotlivého čerpadla. Všechny čerpadla společnosti HYDROPOMPE jsou vyráběny výhradně v Itálii.

Ačkoliv původem v Itálii, působí dnes značka HYDROPOMPE na řadě světových trhů. Úspěch značky na trzích po celém světě je přirozeným důsledkem specifických rozhodnutí a standardů kvality, které se odráží v každém čerpadle značky HYDROPOMPE.